piątek, 11 maja 2018 12:50

Samochód w rowie po zderzeniu na „piętnastce”

 

W piątkowe południe na wjeździe do Trzemeszna doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Ruch na drodze krajowej nr 15 odbywał się z utrudnieniami.

Do zdarzenia doszło 11 maja około godziny 11:45. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną ul. Gnieźnieńskiej i Wyszyńskiego w Trzemesznie, w samochód osobowy marki Opel uderzyła ciężarówka marki Mercedes. Impet zderzenia był tak duży, że mniejszy z samochodów przemieścił się na jezdni i zjechał do rowu po przeciwległej stronie ulicy. 

Na miejsce zdarzenia przyjechało OSP Trzemeszno oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły uszkodzony mniejszy z pojazdów, a także wprowadziły ruch wahadłowy w celu udrożnienia korkującej się drogi. Poszkodowanymi z Opla zajęli się ratownicy medyczni, którzy do zdarzenia przyjechali z Gniezna i Trzemeszna. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane