poniedziałek, 14 maja 2018 10:12

Przywiązał psa do drzewa i porzucił - właściciel jest poszukiwany

 
Przywiązał psa do drzewa i porzucił - właściciel jest poszukiwany znaleziony pies

W minioną niedzielę przed południem Straż Miejska została powiadomiona o psie, który został przywiązany i porzucony na terenie lasku w rejonie Kokoszek.

Sytuacja miała miejsce 13 maja około godziny 11:00. Jeden z mieszkańców Gniezna powiadomił patrol Straży Miejskiej o tym, że w lasku w rejonie zbiegu ulicy Kokoszki i Kostrzewskiego, znalazł przywiązanego do drzewa psa. Funkcjonariusze udali się na miejsce i potwierdzili zgłoszenie, po czym oswobodzili czworonoga i zabrali go ze sobą.

Pies trafił do schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ul. Kawiary 38 w Gnieźnie. Teraz funkcjonariusze szukają właściciela, który w ten sposób zostawił czworonoga bez dostępu do pożywienia. 

Kto rozpoznaje psa i zna właściciela, proszony jest o kontakt pod numer telefonu interwencyjnego Straży Miejskiej: 604 512 000.

 

10 komentarzy

 • Link do komentarza do Anonim niedziela, 03 czerwca 2018 21:02 napisane przez do Anonim

  Tak chciał oddać psa ogłaszał to nieporadnie na portalu. Kto wie może nie poszło bo chciał za niego pieniądze? Tak rozpaczliwie szukał mu domu wiedząc że w Gnieźnie jest schronisko, toż czy fundacja że z rozpaczy zostawił go w lesie bez wody i karmy. Bardzo prawdopodobne że chciał go sprzedać a nie wydać. 90% ogłoszeń jest oddam a jak zadzwonisz to słyszy się cenę. Anonim czy ty tak naprawdę sie nie znasz i komentujesz dla zasady?

 • Link do komentarza wilk wtorek, 15 maja 2018 14:44 napisane przez wilk

  A może powinno się zrobić odwrotnie,przywiązać właściciela do drzewa i niech czeka,aż ktoś się zlituje ???

 • Link do komentarza Karolina wtorek, 15 maja 2018 09:52 napisane przez Karolina

  Ostatnio na Gniezno Sprzedam itd był ogłoszony do oddania..co za frajer! Przywiazac go do drzewa bez wody i jedzenia!

 • Link do komentarza Anonim poniedziałek, 14 maja 2018 23:15 napisane przez Anonim

  Witam a pomyślał ktoś ze wlasciciel nie chcial mu zrobic krzywdy bo z tego co wiem to chcial go oddac w dobre rence i moze to kto gi przygarnal jednak tak zrobil

 • Link do komentarza Gnieznianin poniedziałek, 14 maja 2018 21:21 napisane przez Gnieznianin

  Wlasciciela powinno sie znalezc i wsadzic tam gdzie jego miejsce

 • Link do komentarza Ccc poniedziałek, 14 maja 2018 19:43 napisane przez Ccc

  Do darmozjada wyborcy. Masz racje trzeba zlikwidować straż miejską i policję,bo żyją z naszych podatków i oddać władzę takim oszoł... za to że nie otruli tego psa tylko przewieźli do schroniska. Zmień lekarza bo cię oszukuje.

 • Link do komentarza Maciej poniedziałek, 14 maja 2018 19:29 napisane przez Maciej

  Bardzo chetnie adoptuje tego psa !

 • Link do komentarza Smerfetka poniedziałek, 14 maja 2018 16:28 napisane przez Smerfetka

  Poszukajcie mu nowego domu i dobrych ludzi a nie tego właściciela no chyba że wstawicie go za kraty!! Taki piękny uroczy psiak CO ZA GNÓJ !!!

 • Link do komentarza Wyborca poniedziałek, 14 maja 2018 16:12 napisane przez Wyborca

  Ludzie obuddźcie się wreszcie w tym mieście. Straż miejska już od dawna nic nie robi chyba że ktoś im poda wszystko na tacy. Zero własnej inicjatywy że strony Francuszkiewicza i każdego strażnika. Czy wy tego nie widzicie codzienne . Brak patroli na ulicach a żyją z naszych pieniędzy. UTRZYMUJECIE DARMOZJADÓW Z Budaszem na czele

 • Link do komentarza Jurek poniedziałek, 14 maja 2018 10:42 napisane przez Jurek

  Psa zostawił zapewne obrońca życia !!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane