wtorek, 15 maja 2018 15:39

Mężczyzna wpadł do studni

 
Mężczyzna wpadł do studni źródło: PSP w Gnieźnie

We wtorkowy ranek na terenie jednego z gospodarstw niedaleko Witkowa doszło do dramatycznego zdarzenia. Poszkodowany trafił do szpitala.

Sytuacja miała miejsce 15 maja około godziny 8:00 w Małachowie-Wierzbiczany koło Witkowa. Jak wynikało ze zgłoszenia, do przydomowej studni, znajdującej się na podwórku gospodarstwa, wpadł mężczyzna, którego nie można było wydostać.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Witkowo oraz JRG Gniezno, które to zastępy, po dotarciu na miejsce zdarzenia, wyciągnęły około 70-letniego mężczyznę ze studni. Poszkodowany częściowo znajdował się w wodzie i nie reagował na żadne próby nawiązania kontaktu. Po natychmiastowej ewakuacji mężczyzny, został on przekazany obecnemu na miejscu zespołowi ratownictwa medycznego,  który potwierdził iż mężczyzna nie wykazuje czynności życiowych. Po kilkuminutowej reanimacji udało się je przywrócić, po czym poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: PSP w Gnieźnie i OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane