środa, 16 maja 2018 11:56

Pożar ciężarówki na wjeździe na S5

 

Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło w środowe przedpołudnie w rejonie zjazdu z drogi krajowej nr 5 na S5. W ogniu stanęła kabina ciężarówki.

Do zdarzenia doszło 16 maja przed godziną 11:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, ciężarówka służąca do przewozu zwierząt, jadąc od strony Żnina w kierunku Gniezna, zaczęła się nagle palić. W ogniu stanęła kabina kierowcy - ten zdążył zjechać pojazdem na pobocze i opuścić go. Ciężarówka ostatecznie zatrzymała się w rowie, gdzie w kilka chwil spłonął cały przód pojazdu, a także część trawy rosnącej na zboczu.

Do zdarzenia przyjechały zadysponowane JRG Gniezno oraz OSP Modliszewo i OSP Mieleszyn, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz ugasiły płonący pojazd. Na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo, co powodowało utrudnienia na zjeździe i wjeździe z DK nr 5 na S5.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane