środa, 23 maja 2018 10:45

Napad na os. Grunwaldzkim

 
Napad na os. Grunwaldzkim archiwum redakcji

W minioną niedzielę do siedziby jednej z firm, działających w południowej części miasta, wszedł mężczyzna, który zażądał pieniędzy, grożąc przy tym trzymanym przedmiotem.

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, do zdarzenia doszło 20 maja, chwilę po godzinie 18:00. Do siedziby jednej z firm, działających na os. Grunwaldzkim, wszedł zamaskowany mężczyzna, który przy pomocy narzędzia przypominającego nóż, miał sterroryzować pracownicę przebywającą w pomieszczeniu i zażądał pieniędzy. Po spełnieniu tych żądań, napastnik uciekł z miejsca zdarzenia. 

Informację o napadzie potwierdziła nam Policja, która jednak nie ujawniła żadnych dodatkowych informacji z uwagi na dobro prowadzonego śledztwa. Nieoficjalnie wiadomo jedynie iż napastnik ukradł niewielką ilość pieniędzy. Na miejscu, wkrótce po zdarzeniu, pojawili się także funkcjonariusze wraz z psami tropiącymi, z którymi przeszukano okolicę. Sprawcy jednak nie udało się do tej pory ustalić. Sprawa jest w toku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane