poniedziałek, 28 maja 2018 12:42

Zderzenie z motocyklistą na ul. Grunwaldzkiej

 

W poniedziałkowe południe, na tytułowej ulicy, doszło do zderzenia samochodu osobowego z kierującym motocyklem. W wyniku tego kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 28 maja, około 12:15 na ul. Grunwaldzkiej, na wysokości zjazdu do supermarketu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem osobowym marki Fiat, zderzył się z motocyklistą jadącym Suzuki. W wyniku tego, drugi z nich odniósł obrażenia.

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego, po opatrzeniu na miejscu, zabrał poszkodowanego do szpitala na dalsze badania. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja, a na czas prowadzenia działań ruch na ww. odcinku ulicy był zablokowany.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane