poniedziałek, 28 maja 2018 17:28

Potrącenie 9-letniego dziecka w Lednogórze

 
Potrącenie 9-letniego dziecka w Lednogórze archiwum redakcji

W minioną niedzielę w Lednogórze doszło do potrącenia dziecka, które nagle wtargnęło pod nadjeżdżające auto. 

Do zdarzenia doszło 27 maja około godziny 13:45 w Lednogórze gminie Łubowo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 9-letni chłopiec, chcąc przebiec przez jezdnię, nie zauważył jadącego samochodu osobowego marki Opel Astra, zmierzającego od strony miejscowości Rybitwy w kierunku miejscowości Imielenko, w wyniku czego doszło do potrącenia małoletniego.

Dziecko z obrażeniami ciała zostało karetką pogotowia zostało przetransportowane do szpitala w Gnieźnie, a następnie, po zaopatrzeniu, trafiło do szpitala w Poznaniu. Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego kierowca opla był trzeźwy. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane