wtorek, 29 maja 2018 09:25

Ukrywał się od 4 lat - teraz posiedzi niecałe 2 lata

 
Ukrywał się od 4 lat - teraz posiedzi niecałe 2 lata archiwum redakcji

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który od kilku lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób gnieźnieńskiej komendy namierzyli w ostatnich dniach 45-latka, który miał do odbycia karę więzienia za oszustwo i przywłaszczenie. Mężczyzna od 4 lat był poszukiwany był listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.

Funkcjonariusze, po potwierdzeniu iż poszukiwany może przebywać w jednym z miejsc na terenie Gniezna, dokonali jego zatrzymania. Jak przyznał 45-latek po aresztowaniu, rzadko wychodził z domu w obawie przed wykryciem. Po zatrzymaniu niezwłocznie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć zasądzoną mu karę 1 roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane