wtorek, 29 maja 2018 12:42

Kursy techniczne na wąskim torze

 
Kursy techniczne na wąskim torze archiwum redakcji

Kierowcy przejeżdżający tory oraz mieszkańcy mieszkający w pobliżu linii kolejki wąskotorowej powinni uważać na ruszające od jutra przejazdy techniczne.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega iż od 30 maja na torach Gnieźnieńskiej Kolei Wąskotorowej zaczną kursować pociągi techniczne, które odbywać się będą na dłuższym odcinku linii.

W związku z tym należy zachować szczególną ostrożność na przejazdach kolejowych, zwłaszcza w tych z ograniczoną widocznością na ul. Wrzesińskiej i Witkowskiej. Należy także przestrzegać zakazu parkowania samochodów w obrębie torów kolejowych - w innym przypadku do usunięcia pojazdów wzywane będą odpowiednie służby.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane