środa, 13 czerwca 2018 22:00

Soczewki kontaktowe na miejscu i na zamówienie w Gnieźnie

  Artykuł sponsorowany
Soczewki kontaktowe na miejscu i na zamówienie w Gnieźnie zdjęcie nadesłane

Gniezno – pierwsza stolica Polski, ale również główna siedziba jednego z największych sklepów internetowych z soczewkami kontaktowymi w Polsce. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe lub planujesz to robić – Bezokularow.pl czeka na Ciebie online i na miejscu w Gnieźnie. Możesz zatem kupić swoje soczewki kontaktowe od ręki oraz na zamówienie. 

Soczewki kontaktowe to niesamowicie olbrzymie ułatwienie dla osób z wadą wzroku. Mogą je nosić wszyscy, bez względu na wiek i są świetnym rozwiązaniem zarówno na co dzień jak i okazyjnie. To również wygodniejsza alternatywa dla okularów korekcyjnych. Szkła kontaktowe nie spadną, nie uszkodzą się i nie ograniczą widzenia. Soczewki są niezastąpione dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które nie mogą sobie pozwolić na sport bez jakiejkolwiek korekcji wzroku. W lecie soczewki kontaktowe to również świetne rozwiązanie, jeśli chcemy nosić okulary przeciwsłoneczne, a mamy wadę wzroku. 

Niektóre z soczewek kontaktowych dostępnych na rynku są wyposażone nawet w filtr UV, dzięki czemu nosząc okulary przeciwsłoneczne zapewniamy sobie 100% ochrony przed szkodliwością słońca. 

A może interesują Cię kolorowe soczewki kontaktowe – również znajdziesz je w Bezokularow.pl!

Kompleksowa obsługa w Gnieźnie

W gnieźnieńskiej siedzibie Bezokularow.pl możesz odebrać swoje internetowe zamówienie, kupić soczewki od ręki na miejscu lub wykonać badanie wzroku czy też zacząć swoją przygodę ze szkłami kontaktowymi. Jeśli zatem dotychczas jedyną metodą korekcji przez Ciebie stosowaną były okulary, w siedzibie Bezokularow.pl w ramach wykupionej wizyty u optometrysty otrzymasz kompleksowe badanie wzroku, naukę zakładania i zdejmowania soczewek, darmowe soczewki próbne, a także wizytę kontrolną i materiały edukacyjne. 

Dzięki temu, noszenie soczewek kontaktowych będzie bezpieczne, łatwe i przyjemne, a Ty będziesz mógł prowadzić taki styl życia jaki tylko się Tobie podoba. 

Zapraszamy do naszego punktu! Na badanie wzroku i aplikację soczewek możesz zapisać się pod numerem telefonu: 505 388  582 (godz. 8-17) lub przyjdź do naszej siedziby: Bezokularow.pl, ul. Wrzesińska 44 (wjazd od ul. Okulickiego), 62-200 Gniezno.

Sprawdź również ofertę naszego sklepu internetowego: http://www.bezokularow.pl

2 komentarzy

  • Link do komentarza Gnieźniak poniedziałek, 11 czerwca 2018 20:02 napisane przez Gnieźniak

    Potwierdzam. Super firma. Zamawiam dla córki. Fachowo. Początkowo odbierałem osobiście, teraz internet, bo w Gnieźnie bywam rzadko. To jest XXI wiek tra firma. Reszta z GnieZna lata świetlne za nimi.

  • Link do komentarza Łukasz środa, 06 czerwca 2018 09:39 napisane przez Łukasz

    To świetnie, że nawet w takiej dziurze jak Gniezno potrafi rozwinąć się sensowny biznes. Ja akurat soczewek nie noszę, ale życzę im jak najlepiej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane