środa, 06 czerwca 2018 11:29

40-latka uderzyła w znak - miała 2,8 promila

 
40-latka uderzyła w znak - miała 2,8 promila archiwum redakcji

W nocy z wtorku na środę gnieźnieńscy policjanci zostali poinformowani o kolizji, do której doszło na ul. Kostrzewskiego. Na miejscu zastano pijaną kierującą.

Zdarzenie miało miejsce 6 czerwca po godzinie 1:00 w nocy. Policjanci wydziału ruchu drogowego pojechali na ulicę Kostrzewskiego w Gnieźnie, gdzie miała miejsce kolizja. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierująca Renault na łuku drogi nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, wjechała na wysepkę dzielącą pasy ruchu i uderzyła w znak drogowy, a następnie zatrzymała się na lewej stronie jezdni.

Od kierującej, którą okazała się 40-letnia mieszkanka Gniezna, policjanci wyczuli alkohol. Po zbadaniu jej stanu trzeźwości, okazało się, że miała 2,8 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Kobieta odpowie teraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej kara do 2 lat więzienia. Poniesie również konsekwencje za spowodowanie kolizji.

źródło: KPP w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane