czwartek, 07 czerwca 2018 14:13

Złodziej wspiął się po rusztowaniu i okradł mieszkanie

 
Złodziej wspiął się po rusztowaniu i okradł mieszkanie archiwum redakcji

Gnieźnieńscy śledczy przedstawili zarzut 34-letniemu mężczyźnie, który po rusztowaniu dostał się do lokalu i ukradł znajdujący się w środku laptop.

O kradzieży laptopa w dniu 5 czerwca br., policjanci zostali poinformowani przez właściciela sprzętu. Do budynku, w którym doszło do kradzieży, przylegało rusztowanie. Złodziej wykorzystał okazję, wspiął się po nim i wszedł do środka, gdzie dostał się przez niezamknięte okno. Z jednego z pomieszczeń ukradł laptopa. 

Jeszcze tego samego dnia sprawca został ujęty przez osoby zamieszkujące w budynku i przekazany w ręce policjantów referatu patrolowo – interwencyjnego. Został również odzyskany skradziony sprzęt, który jak się okazało, 34-letni gnieźnianin miał przy sobie. Zatrzymany mężczyzna znany jest policji, a kradzież laptopa powiększyła jego kartotekę. Śledczy już przedstawili mu zarzut.

Za ten czyn mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane