sobota, 09 czerwca 2018 09:01

Poranny wypadek na „piętnastce” koło Trzemeszna

 
Poranny wypadek na „piętnastce” koło Trzemeszna źródło: PSP w Gnieźnie

Do poważnego w skutkach zderzenia doszło w sobotni ranek na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Cytrynowo. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 9 czerwca, krótko po godzinie 6:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku DK 15, kierujący Daewoo Matiz uderzył w tył stojącego na jezdni pojazdu marki Renault Master, który należał do firmy wykonującej prace przy wykaszaniu trawy na poboczu drogi. W wyniku silnego zderzenia, poszkodowany został kierujący Daewoo - w drugim samochodzie nie było nikogo.

Na miejsce zdarzenia przyjechały zastępy OSP Trzemeszno oraz JRG Gniezno, a rannego kierowcę po wydobyciu z pojazdu, zespół ratownictwa medycznego przewiózł do szpitala w Gnieźnie. Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia uszkodzonych pojazdów oraz rejonu wypadku wraz z unieszkodliwieniem rozlanych na jezdni płynów. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: PSP w Gnieźnie

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane