sobota, 09 czerwca 2018 11:19

Dachowanie koło Kaliny

 

W sobotnie przedpołudnie doszło do drugiego tego dnia wypadku na drodze krajowej nr 15. Tym razem w Kalinie po zderzeniu dwóch pojazdów, jeden z nich dachował.

Do zdarzenia doszło 9 czerwca, około 10:45 na DK 15, niedaleko zjazdu na działki w Kalinie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Volkswagen z pojazdem marki Ford, który miał przymocowaną także przyczepkę. W wyniku zdarzenia drugie z aut wypadło z jezdni i dachowało w przydrożnym rowie.

Na miejsce zdarzenia przyjechał zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy dwóm osobom poszkodowanym z Forda. Obecne na miejscu OSP Trzemeszno oraz JRG Gniezno zabezpieczyły rejon wypadku. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Ruch na DK 15 w trakcie prowadzonych działań odbywał się bez większych utrudnień.

To już drugi wypadek, jaki miał miejsce tego dnia na DK 15. Kilka godzin wcześniej, krótko po 6:00 rano w Cytrynowie k. Trzemeszna, także doszło do zderzenia dwóch samochodów (zobacz więcej).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane