wtorek, 12 czerwca 2018 10:25

Poszukiwani świadkowie kolizji na przejeździe w Wymysłowie

 
Poszukiwani świadkowie kolizji na przejeździe w Wymysłowie archiwum redakcji

Policjanci z Trzemeszna wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej, do której doszło 4 czerwca br. w Wymysłowie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 4 czerwca 2018 roku około godz. 8:45 na drodze krajowej nr 15 w Wymysłowie.

Kierujący samochodem koloru ciemnego, najprawdopodobniej marki Renault, jadąc z kierunku Trzemeszna w stronę Gniezna, na prostym odcinku drogi nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył samochodu osobowego marki Toyota Yaris, którego kierujący zatrzymał się na przejeździe kolejowym z uwagi na opuszczone rogatki. Po wszystkim sprawca zdarzenia oddalił się w kierunku Gniezna.

Świadkowie powyższego zdarzenia proszeni są o kontakt z prowadzącym postępowanie st. sierż. Bartoszem Marczewskim z Komisariatu Policji w Trzemesznie, tel. 61-426-03-50.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane