wtorek, 12 czerwca 2018 16:07

Pożar na terenie fabryki

 

We wtorkowe wczesne popołudnie, na terenie zakładu produkującego wełnę mineralną w Trzemesznie, wybuchł pożar. Na miejsce zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło 12 czerwca około godziny 14:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na terenie zakładu zajmującego się wytwarzaniem wełny mineralnej, mieszczącym się przy ul. Fabrycznej w Trzemesznie, wybuchł pożar. Ogień pojawił się na terenie placu, na którym składowano gotowy towar wyprodukowany w firmie. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej z Gniezna, w tym także drabinę mechaniczną, a także OSP Trzemeszno. Ogień w międzyczasie zaczął się rozprzestrzeniać po kolejnych paletach z towarem. Po przyjeździe strażaków zaczęto gasić pożar z kilku stron, w tym także z ww. drabiny. Sytuację utrudniało bliskie położenie materiałów obok siebie, ale już po kilkudziesięciu minutach sytuację udało się opanować. Na miejscu obecna była także policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski