wtorek, 12 czerwca 2018 16:07

Pożar na terenie fabryki

 

We wtorkowe wczesne popołudnie, na terenie zakładu produkującego wełnę mineralną w Trzemesznie, wybuchł pożar. Na miejsce zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło 12 czerwca około godziny 14:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na terenie zakładu zajmującego się wytwarzaniem wełny mineralnej, mieszczącym się przy ul. Fabrycznej w Trzemesznie, wybuchł pożar. Ogień pojawił się na terenie placu, na którym składowano gotowy towar wyprodukowany w firmie. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej z Gniezna, w tym także drabinę mechaniczną, a także OSP Trzemeszno. Ogień w międzyczasie zaczął się rozprzestrzeniać po kolejnych paletach z towarem. Po przyjeździe strażaków zaczęto gasić pożar z kilku stron, w tym także z ww. drabiny. Sytuację utrudniało bliskie położenie materiałów obok siebie, ale już po kilkudziesięciu minutach sytuację udało się opanować. Na miejscu obecna była także policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane