środa, 13 czerwca 2018 14:18

Awaria wodociągu na starówce - zamknięty przejazd na ul. św. Wawrzyńca

 
Awaria wodociągu na starówce - zamknięty przejazd na ul. św. Wawrzyńca archiwum redakcji

PWiK informuje, że związku z awarią przyłącza wodociągowego na ul. św. Wawrzyńca, w czwartek zostanie zamknięty przejazd tą ulicą na pewnym odcinku.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przekazało, że z powodu planowanych prac naprawczych, w czwartek 14 czerwca od godziny 8:00 do godziny 16:00 przejazd z ul. Franciszkańskiej w kierunku ul. św. Wawrzyńca będzie zamknięty.

W związku z prowadzonymi pracami na ww. odcinku drogi, mogą wystąpić chwilowe przerwy w dostawie wody dla mieszkańców ul. św. Wawrzyńca.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane