wtorek, 26 czerwca 2018 12:53

Ruszają bezpłatne kursy MPK w wakacyjne soboty i niedziele

 
Ruszają bezpłatne kursy MPK w wakacyjne soboty i niedziele archiwum redakcji

Przez wszystkie soboty i niedziele w lipcu i sierpniu, autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji będą ponownie wozić pasażerów za darmo.

Jest to kontynuacja corocznej akcji, zachęcającej do pozostawienia samochodu w domu i skorzystania z komunikacji miejskiej w weekendy w celu dojechania na zakupy czy wydarzenia odbywające się w centrum miasta. Od 1 lipca do 31 sierpnia, we wszystkie dziewięć weekendów (tzn. soboty i niedziele), autobusy MPK będą wozić pasażerów bezpłatnie.

Wszystkie kursy w te dni (w sumie dziewięć weekendów) odbywać się będą według harmonogramu zamieszczonego na rozkładach jazdy.

Bezpłatne kursy nie dotyczą linii 32 i 33 do Skorzęcina i Przybrodzina.

1 komentarz

  • Link do komentarza misiakisia wtorek, 26 czerwca 2018 14:17 napisane przez misiakisia

    Nie za darmo bo UM poźniej wypłaca MPK pieniadze takze nie ma nic za darmo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane