niedziela, 01 lipca 2018 12:26

Tragiczny finał poszukiwań

 
Tragiczny finał poszukiwań archiwum redakcji

W niedzielne południe odnaleziono zwłoki poszukiwanej od czwartku 44-letniej mieszkanki Osińca. 

Jeszcze w godzinach porannych 1 lipca informowaliśmy o odnalezionym wczoraj samochodzie, którym mieszkanka Osińca opuściła w czwartkowy wieczór swój rodzinny dom. Pojazd odnaleziono w sobotnie południe w rejonie oczyszczalni ścieków niedaleko Powidza, w lesie sąsiadującym z bazą wojskową.

Od tego momentu w działania poszukiwawcze zaangażowano liczne służby z powiatu gnieźnieńskiego i słupeckiego (policja i strażacy), a także żołnierzy z miejscowego lotniska. Do sobotniego wieczoru nie przyniosły jednak one żadnego rezultatu, dlatego po zmierzchu akcję przerwano.

Jak udało się nam oficjalnie dowiedzieć, w niedzielę, krótko przed godziną 12:00, służby przeszukujące kolejny fragment lasu, w rejonie którego znaleziono samochód, odkryły ciało 44-latki. Znajdowało się ono w wysokiej trawie, niedaleko wsi Powidz - Osiedle. Na miejsce przyjechał prokurator z Prokuratury Rejonowej w Słupcy. Kobieta najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane