wtorek, 03 lipca 2018 19:41

Wypadek koło Mielżyna

 
Wypadek koło Mielżyna źródło: OSP Witkowo

Do zderzenia dwóch samochodów, w wyniku którego jeden z nich dachował, doszło we wtorkowe popołudnie na szosie prowadzącej do Słupcy.

Do zdarzenia doszło 3 lipca około godziny 16:15, kiedy to do dyżurnego KP PSP wpłynęła informacja o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 260, za Mielżynem w kierunku na Słupcę.

Na miejsce zdarzenia jako pierwsze dotarły OSP Witkowo, OSP Mielżyn a potem także JRG Gniezno. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do czołowego zderzenia samochodu marki Skoda oraz Peugeot, w wyniku którego drugi z nich dachował w przydrożnym rowie.

Kierujący pojazdami opuścili je o własnych siłach, jednak kierujący Peugeotem decyzją zespołu ratownictwa medycznego został przewieziony do szpitala w Gnieźnie. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Witkowo

1 komentarz

  • Link do komentarza szofer wtorek, 03 lipca 2018 21:14 napisane przez szofer

    Tam jest ograniczenie prędkości, a ludzie jada jakby postradali zmysły.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane