środa, 04 lipca 2018 12:10

Śmiertelne porażenie prądem na Winiarach

 
Śmiertelne porażenie prądem na Winiarach archiwum redakcji

W miniony wtorek, w jednym z mieszkań na Winiarach, doszło do porażenia prądem w trakcie kąpieli. Kobieta zmarła.

Zdarzenie miało miejsce 3 lipca, w godzinach popołudniowych. Jak udało się nam dowiedzieć, w jednym z mieszkań w domu wielorodzinnym na Winiarach, doszło do śmiertelnego porażenia prądem kobiety w trakcie pobytu w wannie.

Informację tę potwierdziła nam Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie. Ciało 36-letniej kobiety, znajdujące się w wannie w wypełnionej wodą, ujawnili domownicy: - Jednoznaczne przyczyny nie są obecnie znane, a ciało zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji. Jest podejrzenie iż przyczyną mogło być porażenie prądem, ale to będzie można ustalić po przeprowadzeniu postępowania. Na miejscu ujawniona została suszarka do włosów, która według relacji domowników, w chwili, kiedy ujawniono ciało, znajdowała się w wodzie i była podłączona do gniazdka - przekazała nam prokurator Małgorzata Rezulak-Kustosz. Jak dodała, gnieźnianka zamieszkiwała ze swoim ojcem oraz małoletnią córką.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane