poniedziałek, 09 lipca 2018 13:00

Głośny alarm nie daje spać. Firma przeprasza i zapowiada naprawę

 
Głośny alarm nie daje spać. Firma przeprasza i zapowiada naprawę źródło: Google Street View

Do naszej redakcji dotarły sygnały od mieszkańców okolic ul. Roosevelta, którzy od pewnego czasu uskarżają się na włączający się w nocy alarm w jednym z supermarketów.

Informacja ta dotyczy głównie mieszkańców ul. Roosevelta, Paczkowskiego, Libelta, którym sen z powiek w ostatnich tygodniach spędzał alarm. Głośny sygnał włączał się w nocy, ale niekiedy i późnym wieczorem, rzecz jasna już po zamknięciu sklepu. Problem daje się we znaki szczególnie teraz, kiedy przy wysokich temperaturach w nocy, wielu pozostawia pootwierane okna w mieszkaniach. 

Postanowiliśmy skontaktować się z firmą Lidl, w której to sklepie włącza się ów alarm. Jak nas poinformowano: - System alarmowy włączał się w wyniku usterki technicznej. Aby zadbać o komfort klientów oraz mieszkańców w trakcie zakupów ale również po zamknięciu sklepu, zdecydowaliśmy się na wymianę całego mechanizmu. Klientów bardzo przepraszamy za niedogodności związane z uruchamianiem alarmu - przekazała Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego Lidl Polska. 

 

3 komentarzy

 • Link do komentarza Gom wtorek, 10 lipca 2018 04:19 napisane przez Gom

  Ok. Ale to dotyczy placu przy innego marketu który jest po drugiej stronie. Ale popieram
  ...

 • Link do komentarza Franko poniedziałek, 09 lipca 2018 22:34 napisane przez Franko

  Niech jeszcze uciszą młyn i patrol robi porządek w dni koncertowe.

 • Link do komentarza z sąsiedztwa poniedziałek, 09 lipca 2018 14:18 napisane przez z sąsiedztwa

  A kiedy zamkną wjazd na parking przy rozladunku towaru tak, by w wariaci na motorach ale też samochodami nie mogli tam wjeżdżac po zamknięciu sklepu i budzić po nocach okolicznych mieszkańców tzw. paleniem opon?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane