poniedziałek, 09 lipca 2018 18:20

Szlachetna Paczka szuka lidera

 
Szlachetna Paczka szuka lidera archiwum redakcji

Mimo lata oraz odległego terminu od tegorocznych świąt Bożego Narodzenia, trwają przygotowania do kolejnej edycji Szlachetnej Paczki, wspierającej potrzebujące rodziny.

Rejon Gniezno, w którym inicjatywa odbywa się w różnym stopniu, obecnie został podzielony na dwa rejony: powiat gnieźnieński wschód-północ oraz powiat gnieźnieński zachód-południe. Ułatwia to dotarcie do mieszkańców naszego regionu w nawet najbardziej odległych jego zakątkach. 

Obecnie trwa poszukiwanie liderów dla obu rejonów, dlatego zainteresowani mogą się zgłaszać do organizatorów tej wyjątkowo szlachetnej (nie tylko z nazwy) inicjatywy. Proces rekrutacji trwa, a osoby chętne lub szukające dodatkowych informacji, mogą się zgłaszać do koordynatora regionalnego programu Szlachetna Paczka w województwie wielkopolskim Beaty Naglak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numerem telefonu + 48 795 794 619.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane