środa, 11 lipca 2018 09:01

Nocne zdarzenie na S5

 
Nocne zdarzenie na S5 źródło: OSP Zdziechowa

W nocy z wtorku na środę na drodze ekspresowej S5 doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego. 

Do zdarzenia doszło 11 lipca około 3:20 w nocy na S5 na pasie w kierunku Poznania. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem osobowym najprawdopodobniej utracił panowanie nad pojazdem i po kilkukrotnym uderzeniu w bariery, zatrzymał się w strefie rozdzielającej pasy ruchu.

Na miejsce zdarzenia przybyło OSP Zdziechowa, jednak jak się okazało, mimo groźnie wyglądających uszkodzeń samochodu, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Strażacy zabezpieczyli uszkodzony pojazd i rozlane na jezdni płyny. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Zdziechowa

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane