środa, 11 lipca 2018 14:50

Jedna osoba zakleszczona po uderzeniu w drzewo w Modliszewie

 

Do poważnego wypadku drogowego doszło w środowe popołudnie na dawnym odcinku drogi krajowej nr 5 w Modliszewie. Poszkodowane zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło 11 lipca około godziny 14:00 na prostym odcinku szosy. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód z podnośnikiem, należący do firmy zajmującej się konserwacją urządzeń elektrycznych, jadąc od strony Gniezna w kierunku Modliszewka, nagle zjechał na lewy pas ruchu, następnie pobocze i uderzył czołowo w przydrożne drzewo.

Na miejsce zdarzenia przyjechało OSP Modliszewo oraz JRG Gniezno, które przystąpiło do uwalniania mężczyzny, zakleszczonego w kabinie. Drugim z poszkodowanych, który odniósł mniejsze obrażenia, od razu zajął się przybyły zespół ratownictwa medycznego.

Po około 20 minutach starań strażaków, wykorzystujących narzędzia hydrauliczne, uwięziony poszkodowany został wyciągnięty z pojazdu i przekazany do karetki pogotowia. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane