czwartek, 12 lipca 2018 09:54

Wieczorne zderzenie w Jankowie Dolnym

 
Wieczorne zderzenie w Jankowie Dolnym źródło: Strzyżewo Smykowe

W środę w godzinach późnowieczornych, służby zostały powiadomione o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 15, niedaleko węzła wjazdowego na obwodnicę prowadzącą do Gniezna.

Do zdarzenia doszło 11 lipca około godziny 22:40, kiedy to służby zostały zadysponowane do zdarzenia, które miało miejsce na DK15 w Jankowie Dolnym, na wysokości wąwozu przy rzece Wełnie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierująca samochodem osobowym marki Nissan Micra, jadąc od strony Gniezna w kierunku Trzemeszna, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze (nawierzchnia była mokra), wpadła w poślizg i uderzyła z impetem w bariery energochłonne po prawej stronie, po czym przemieściła się na przeciwległy pas ruchu, zatrzymując się na poboczu.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Strzyżewo Smykowe, OSP Modliszewo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku i uszkodzony pojazd. Poszkodowaną, która nie odniosła większych obrażeń, zajął się zespół ratownictwa medycznego, który zabrał kobietę do szpitala na dalsze badania. Działania w miejscu wypadku utrudniał ulewny deszcz, który przechodził w tym czasie nad okolicą. Na czas prowadzonych działań, ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.

źródło: Strzyżewo Smykowe

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane