niedziela, 15 lipca 2018 16:45

Dwa wypadki o tej samej porze. Jeden samochód spłonął

 
Dwa wypadki o tej samej porze. Jeden samochód spłonął źródło: OSP Łubowo

Do dwóch zdarzeń na lokalnych drogach doszło w niedzielne, wczesne popołudnie. W obu pojazdy uderzyły w drzewo.

Do obu zdarzeń doszło 15 lipca w krótkim odstępie czasu. Około 13:30 na drodze prowadzącej z Wierzyc w kierunku Pobiedzisk samochód osobowy zjechał na pobocze i uderzył w drzewo, a następnie stanął w ogniu. Na miejsce zdarzenia, do miejscowości Gołunin (tuż za granicą powiatu gnieźnieńskiego) zadysponowano OSP Czerniejewo, OSP Pobiedziska, OSP Łubowo i JRG Gniezno, przy czym przybyłe pierwsze zastępy ochotnicze ugasiły płonący pojazd.

Drugi wypadek miał miejsce w tym samym czasie w Gorzykowie (gmina Witkowo), gdzie samochód osobowy także miał uderzyć w drzewo. Na miejsce zdarzenia, z uwagi na brak dokładnej lokalizacji, zadysponowano służby z dwóch powiatów- OSP Witkowo, JRG Gniezno, JRG Września i OSP Węgierki. Po dotarciu na miejsce okazało się iż kierujący pojazdem marki Skoda, za skrzyżowaniem na wieś Czajki, uderzył czołowo w drzewo. Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia uszkodzonego samochodu oraz rejonu wypadku.

W obu powyższych zdarzeniach podróżujący nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Kierujący w pierwszym przypadku opuścił pojazd o własnych siłach przed jego spłonięciem, a przy drugim ze zdarzeń poszkodowanym zajął się zespół ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności wypadków ustali policja.

źródło: OSP Czerniejewo, OSP Łubowo, OSP Witkowo

1 komentarz

  • Link do komentarza humanista niedziela, 15 lipca 2018 17:06 napisane przez humanista

    I znowu , pewno chcieli ominąć wielbłąda.
    Nie ma się co przejmować, oby tylko mnie nie obrał sobie jeden z drugim za cel.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane