poniedziałek, 16 lipca 2018 13:20

Zderzenie z motocyklistą w Goślinowie

 
Zderzenie z motocyklistą w Goślinowie źródło: OSP Modliszewo

W niedzielne popołudnie na szosie w kierunku wjazdu na S5 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. Poszkodowany kierowca jednośladu trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 15 lipca, po godzinie 17:00 na prostym odcinku drogi z Gniezna w kierunku węzła Gniezno Północ. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Seat Ibiza, 44-letni mieszkaniec powiatu leszczyńskiego, jadąc w kierunku Bydgoszczy, podczas wyprzedzania nie zachował szczególnej ostrożności i zajechał drogę jadącemu w tym samym kierunku lewym pasem drogi, wykonującemu prawidłowo manewr wyprzedzania kierującemu motocyklem marki Suzuki, 23-letniemu mieszkańcowi Gniezna. W wyniku tego motocyklista gwałtownie hamując uderzył w tył seata, następnie doszło do wywrócenia pojazdu.

Motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego kierujący byli trzeźwi. Kierującemu seatem policjanci zatrzymali prawo jazdy.

źródło: KPP w Gnieźnie

1 komentarz

  • Link do komentarza Kibic poniedziałek, 16 lipca 2018 21:23 napisane przez Kibic

    No i proszę, zawsze wina "dawców "a tu coś takiego. Jak widać nie zawsze motocyklista jest winien. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane