środa, 25 lipca 2018 08:00

Ciężarówka wpadła do rowu na S5

 

W środowy ranek, niedaleko wjazdu na drogę ekspresową S5 doszło do wypadnięcia ciężarówki. Pojazd zatrzymał się w kilkumetrowym rowie.

Do zdarzenia doszło 25 lipca około godziny 7:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący ciężarówką marki Scania, jadąc od strony Bydgoszczy w kierunku Poznania, kilkaset metrów od wjazdu na S5 w rejonie Mielna, zjechał z drogi i wpadł do rowu.

Na miejsce zdarzenia przyjechały OSP Mieleszyn, OSP Modliszewo oraz JRG Gniezno, których pomoc jak się okazało w większości nie była potrzebna. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane