środa, 25 lipca 2018 15:07

Zderzenie ze skuterzystą w Lulkowie

 

W środowe popołudnie na drodze krajowej nr 15 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego ze skuterzystą. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 25 lipca około godziny 14:00 w Lulkowie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem ciężarowym z naczepą, jadąc w kierunku Trzemeszna, podczas manewru wyprzedzania skutera marki Peugeot Ludix, potrącił kierującego jednośladem mężczyznę. W wyniku tego, ten ostatni upadł na jezdnię, odnosząc różne obrażenia. 

Na miejsce przyjechało OSP Trzemeszno oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku i zajęły się kierowaniem wahadłowo ruchem na "piętnastce". Zespół ratownictwa medycznego, po przebadaniu poszkodowanego na miejscu, zabrał go do szpitala w Gnieźnie. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza szofer środa, 25 lipca 2018 15:45 napisane przez szofer

    Gość pewnie niezamożny, bo na skuterze jechał z pracy, a taki nieodpowiedzialny kierowca, mający władzę na szosie, bo jest duży wyprzedza go, bo się spieszy lekceważąc przepisy i bezpieczeństwo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane