czwartek, 26 lipca 2018 09:00

Zdarzenie na zjeździe z S5

 
Zdarzenie na zjeździe z S5 źródło: OSP Łubowo

W środowy wieczór na węźle Gniezno Południe doszło do uderzenia samochodu osobowego w barierki. Na miejscu konieczna była pomoc medyczna.

Do zdarzenia doszło 25 lipca, kilka minut po godzinie 19:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Rover, zjeżdżając z drogi ekspresowej S5 w kierunku Gniezna, uderzył z impetem w bariery energochłonne.

Na miejsce zadysponowano OSP Łubowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz udzieliły pierwszej pomocy 10-letniemu dziecku, które podróżowało autem. Po przyjeździe zespołu ratownictwa medycznego, zostało ono przekazane załodze karetki. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane