czwartek, 26 lipca 2018 11:08

Volkswagen uderzył w drzewo

 

W czwartkowe przedpołudnie na prostym odcinku drogi krajowej nr 15 doszło do wypadku samochodowego.

Do zdarzenia doszło 26 lipca około godziny 10:00 na prostym odcinku DK15, tuż za zabudowaniami Żydowa w kierunku na Gniezno. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Volkswagen uderzył w drzewo. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Żydowo, OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku, uszkodzony pojazd oraz zajęły się prowadzeniem ruchu wahadłowego na czas prowadzonych działań. Zespół ratownictwa medycznego zajął się kobietą kierującą Volkswagenem, która jednak nie odniosła poważniejszych obrażeń. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane