piątek, 03 sierpnia 2018 07:47

Zderzenie w Szczytnikach Czerniejewskich

 
Zderzenie w Szczytnikach Czerniejewskich źródło: OSP Czerniejewo

W czwartkowy wieczór na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 15 i szosy prowadzącej z Witkowa do Czerniejewa, doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia po godzinie 21:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ww. skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku czego jeden z nich zjechał z szosy do przydrożnego rowu. Na miejsce zdarzenia przyjechał zespół ratownictwa medycznego, który po opatrzeniu dwóch osób na miejscu, zadecydował o przewiezieniu ich na dalsze badania do szpitala.

Zadysponowany zastęp OSP Czerniejewo zabezpieczył miejsce zdarzenia, uszkodzone pojazdy oraz zajął się kierowaniem wahadłowo ruchem na krajowej "piętnastce". Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Czerniejewo

 

1 komentarz

  • Link do komentarza kierowca piątek, 03 sierpnia 2018 09:55 napisane przez kierowca

    Ile tam jeszcze musi być wypadków, by wykonano rondo?!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane