sobota, 04 sierpnia 2018 11:18

Zderzenie trzech pojazdów na ul. Kłeckoskiej

 

W sobotnie przedpołudnie na prostym odcinku ul. Kłeckoskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i jednej ciężarówki. 

Do zdarzenia doszło 4 sierpnia około 10:45 na wysokości myjni samochodowej. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen i Opel oraz samochodu ciężarowego Volvo służącego do przewozu odpadów asenizacyjnych.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia, uszkodzone pojazdy oraz rozlane płyny. Wszystkie osoby podróżujące pojazdami opuściły go o własnych siłach, jednak przybyły zespół ratownictwa medycznego przebadał część z nich. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

Na czas prowadzonych działań ul. Kłeckoska została zablokowana i wprowadzono objazd przez os. Piekary.

1 komentarz

  • Link do komentarza adam poniedziałek, 06 sierpnia 2018 22:20 napisane przez adam

    tam jest ograniczenie prędkości do 40 a od strony Kłecka jak lecą to przynajmniej 60 km/h lub więcej. a żeby przejść na przejściu dla pieszych przy Młodzieży to nieraz stoi się i stoi kilka minut aż prawdziwy kierowca się zatrzyma choć z jednego kierunku. smerfy jak kiedyś tam stawały na postrach wszyscy jechali gęsiego - powinni co kilka dni stać z obu stron, a nie do Witkowa jeździć i czytać facebooka.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane