wtorek, 07 sierpnia 2018 10:41

Dziesiąta edycja Motoserca już w sobotę!

 
Dziesiąta edycja Motoserca już w sobotę! zdjęcie nadesłane

Już 11 sierpnia na gnieźnieńskim Rynku odbędzie się dziesiąta edycja wyjątkowej imprezy Motoserce, w trakcie której odbędzie się zbiórka krwi oraz nakrętek.

W tym corocznym wydarzeniu, organizowanym przez gnieźnieńskich motocyklistów, głównym motywem jest dzielenie się swoją krwią. Stąd też tego dnia odbędzie się akcja krwiodawstwa, w trakcie której każdy będzie miał szansę honorowo oddać życiodajny płyn. Każdy, kto tego dokona, będzie mógł liczyć na bon do restauracji "Za drzwiami" oraz jednorazową wejściówkę do klubu "Szymański Fitness". Zbiórka odbywać się będzie w godzinach od 10:00 do 15:00.

Poza samą akcją krwiodawstwa, organizatorzy spod szyldu Born To Ride MC Poland, przygotowali także wiele innych atrakcji dla gości wydarzenia. Na Rynku odbędą się m.in.jazdy próbne motocyklami BMW od dealera BMW Motorrad Inchcape Motor, wystawa motocykli zabytkowych, pokazy ratownictwa drogowego, pierwszej pomocy, karate oraz występy artystyczne - koncert Karburator. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci, jak paintball, zjeżdżalni dmuchanej, basenu z kulkami i wiele innych. 

W tle odbywać się będzie także Muzykoza, w trakcie którego odbędą się różne koncerty, a prowadzona w jej trakcie zbiórka pieniędzy przeznaczonych dla Mikołaja - chłopca chorego na zespół Dandy-Walkera. Podczas Motoserca trwać będzie także zbiórka plastikowych nakrętek dla Tymka.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane