wtorek, 07 sierpnia 2018 14:27

Czasowe zamknięcie ul. Kawiary

  UM

W związku z prowadzoną inwestycją i układaniem jezdni z betonu asfaltowego na tytułowej ulicy, w czwartek nastąpi jej zamknięcie dla ruchu.

Jak informuje Urząd Miejski, 9 sierpnia ul. Kawiary, na odcinku od ul. Słonecznej do ul. Osiniec, będzie całkowicie wyłączona z ruchu. Tego dnia nie będzie także możliwości dojazdu do posesji, co spowodowane jest układaniem kolejnej warstwy nawierzchni.

Magistrat przeprasza za związane z inwestycją utrudnienia i prosi o cierpliwość.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Budnik środa, 08 sierpnia 2018 09:23 napisane przez Budnik

    Panie Prezydencie Budasz. Prosze nie remontuj juz wiecej ulic w Gnieźnie ! Mieszkańcom sie nic nie podoba. Niech jeżdżą swoimi samochodami po dziurach skoro tak im lepiej.

  • Link do komentarza oli wtorek, 07 sierpnia 2018 23:09 napisane przez oli

    Stańczyk czarnowidzący,drogę jakoś dokończyć muszą,to i karetkę będą mogli po ciebie wysłać

  • Link do komentarza Stańczyk wtorek, 07 sierpnia 2018 17:19 napisane przez Stańczyk

    Jak ktoś będzie potrzebował pomocy pogotowia ratunkowego to proszę od razu wzywać HELIKOPTER ratunkowy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane