wtorek, 07 sierpnia 2018 16:47

Ranny motocyklista zabrany przez śmigłowiec LPR

 
Ranny motocyklista zabrany przez śmigłowiec LPR archiwum redakcji

We wtorkowe, wczesne popołudnie, na szosie prowadzącej do Witkowa doszło do wypadku z udziałem samochodu i motocykla.

Do zdarzenia doszło 7 sierpnia na drodze wojewódzkiej nr 260 w miejscowości Małachowo. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia samochodu dostawczego i motocykla.

W wyniku tego, kierujący jednośladem odniósł obrażenia, a przybyły zespół ratownictwa medycznego podejrzewając uraz kręgosłupa, zadecydował o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po jego przybyciu, poszkodowany został przetransportowany na pokład i dalej trafił do szpitala w Poznaniu. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane