środa, 08 sierpnia 2018 09:08

Śmiertelny wypadek koło Trzemeszna

 
Śmiertelny wypadek koło Trzemeszna źródło: PSP Gniezno

W środowy ranek na drodze krajowej nr 15 w miejsowości Bystrzyca k. Trzemeszna, doszło do zderzenia dwóch pojazdów - kierowca jednego z nich zginął na miejscu.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 8 sierpnia, po godzinie 6:00 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na krajowej "piętnastce" doszło do zderzenia busa z samochodem ciężarowym - w wyniku tego kierujący pierwszym z pojazdów zginął na miejscu, a podróżujący drugim z nich odniósł obrażenia i trafił do szpitala. 

Na miejsce zdarzenia przybyły JRG Gniezno oraz OSP Trzemeszno, które zabezpieczeczyły pojazdy i pomogły w uwolnieniu rannego kierowcy. Na miejscu trwają obecnie oględziny z udziałem policji i prokuratora, dlatego droga krajowa na tym odcinku jest wciąż zablokowana i odbywają się objazdy przez Trzemeszno.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Mariola michalska piątek, 10 sierpnia 2018 17:29 napisane przez Mariola michalska

  W wypadku zginął młody człowiek, jego plany marzenia w tym dniu się skonczyly.Wspolczuje rodzica i rodzinie wielka strata.

 • Link do komentarza CCCP czwartek, 09 sierpnia 2018 08:25 napisane przez CCCP

  Tirami niedlugo beda jezdzic ukraincy to dopiero bedzie wypadkow na drodze

 • Link do komentarza Kierowca środa, 08 sierpnia 2018 19:53 napisane przez Kierowca

  Dzisiaj na drogach więcej cwaniaków niż kierowców. Ścinanie zakrętów, wymuszenia to normalka. Niestety kończy się to w ten właśnie sposób. Szkoda życia. Dbajmy o siebie i innych.

 • Link do komentarza drwal środa, 08 sierpnia 2018 18:57 napisane przez drwal

  upał daje się we znaki!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane