piątek, 10 sierpnia 2018 08:39

Wypadek w Łopiennie

 
Wypadek w Łopiennie Źródło: OSP Łopienno

W czwartkowe, późne popołudnie, na drodze przebiegającej przez tytułową miejscowość, doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem.

Do zdarzenia doszło 9 sierpnia, około godziny 17:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie prowadzącej przez Łopienno doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem, na którym poruszał się kierowca wraz ze współpasażerem. W wyniku tego, obaj jadący jednośladem odnieśli liczne obrażenia.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łopienno, OSP Kłecko, OSP Mieleszyn i JRG Gniezno, które to zabezpieczyły miejsce wypadku oraz uszkodzone pojazdy, a także udzieliły pomocy poszkodowanym do czasu przyjazdu zespołów ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

Źródło: OSP Łopienno

1 komentarz

  • Link do komentarza ZośkaD piątek, 10 sierpnia 2018 11:41 napisane przez ZośkaD

    Nie wiem kto tu zawinił ale solidaryzuję się z kierowcą skutera, bo sama podobnym jeżdżę i wiem jakie to niebezpieczne. Trzeba mieć oczy wokoło głowy bo zdarza się ze kierowcy aut zwyczajnie nie widzą jednośladów. Od czerwca 3 razy byłam zmuszona uciekać przed kraksą. Dwa razy kierowcy włączali się do ruchu cofając (na mnie) z podjazdów posesji. Raz na Roosevelta auto wyprzedziło mnie po to by przed moim nosem skręcić w Słowackiego. Musiałam szybko hamować. O wyprzedzaniu na trzeciego to już wcale nie warto wspominać bo to nagminne.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane