piątek, 10 sierpnia 2018 08:39

Wypadek w Łopiennie

 
Wypadek w Łopiennie Źródło: OSP Łopienno

W czwartkowe, późne popołudnie, na drodze przebiegającej przez tytułową miejscowość, doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem.

Do zdarzenia doszło 9 sierpnia, około godziny 17:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie prowadzącej przez Łopienno doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem, na którym poruszał się kierowca wraz ze współpasażerem. W wyniku tego, obaj jadący jednośladem odnieśli liczne obrażenia.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łopienno, OSP Kłecko, OSP Mieleszyn i JRG Gniezno, które to zabezpieczyły miejsce wypadku oraz uszkodzone pojazdy, a także udzieliły pomocy poszkodowanym do czasu przyjazdu zespołów ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

Źródło: OSP Łopienno

1 komentarz

  • Link do komentarza ZośkaD piątek, 10 sierpnia 2018 11:41 napisane przez ZośkaD

    Nie wiem kto tu zawinił ale solidaryzuję się z kierowcą skutera, bo sama podobnym jeżdżę i wiem jakie to niebezpieczne. Trzeba mieć oczy wokoło głowy bo zdarza się ze kierowcy aut zwyczajnie nie widzą jednośladów. Od czerwca 3 razy byłam zmuszona uciekać przed kraksą. Dwa razy kierowcy włączali się do ruchu cofając (na mnie) z podjazdów posesji. Raz na Roosevelta auto wyprzedziło mnie po to by przed moim nosem skręcić w Słowackiego. Musiałam szybko hamować. O wyprzedzaniu na trzeciego to już wcale nie warto wspominać bo to nagminne.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski