wtorek, 21 sierpnia 2018 08:02

Wieczorne zderzenie w Gorzykowie

 
Wieczorne zderzenie w Gorzykowie źródło: OSP Witkowo

W poniedziałkowy, wczesny wieczór służby zostały zawiadomione o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Gorzykowie (gmina Witkowo). Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 20 sierpnia, przed godziną 19:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, gdzie kierujący pojazdem marki Mercedes uderzył w tył Fiata, a ten następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce wypadku zadysponowano OSP Witkowo, OSP Mielżyn oraz JRG Gniezno - zabezpieczono uszkodzone pojazdy i rejon zdarzenia. Kierujący Fiatem, decyzją zespołu ratownictwa medycznego, został przetransportowany do szpitala na dalsze badania. Na czas prowadzonych działań droga na tym odcinku była zamknięta. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane