sobota, 25 sierpnia 2018 10:12

Pożar w domu przy ul. Żabiej

 
Pożar w domu przy ul. Żabiej fot. Rafał Wichniewicz

W sobotni ranek służby zostały powiadomione o pożarze zauważonym w budynku mieszkalnym przy ul. Żabiej w Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 25 sierpnia, krótko po godzinie 9:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, około tej godziny został zauważony dym, wydobywający się z piwnicy budynku przy ul. Żabiej. Po otrzymaniu informacji przez dyżurnego straży pożarnej, na miejsce zadysponowano dwa zastępy z gnieźnieńskiej jednostki oraz drabinę mechaniczną. 

Po dotarciu na miejsce i zlokalizowaniu części budynku, z której wydobywał się dym, rozpoczęto wentylację pomieszczeń piwnicznych. Z uwagi na gęste zadymienie wnętrz, zdecydowano się ewakuować za pomocą drabiny dziecko z górnego piętra budynku. W wyniku zdarzenia nikomu się nic nie stało, ale przybyły zespół ratownictwa medycznego zabrał kobietę z dziećmi do szpitala na badania. W trakcie prowadzonych działań na miejscu obecna była również policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane