wtorek, 11 września 2018 08:00

Pijany 27-latek doprowadził do dachowania

 
Pijany 27-latek doprowadził do dachowania archiwum redakcji

W miniony piątek na ul. Wrzesińskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierowcy, który po badaniu okazał się mieć 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło 7 września około 5:30 rano na ul.  Wrzesińskiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Ford Transit, 27-letni mieszkaniec Żydowa, znajdując się w stanie nietrzeźwości, jadąc od strony Wrześni w kierunku centrum Gniezna podczas nieprawidłowego wyprzedzania uderzył w samochód marki Peugeot. W wyniku uderzenia 45-letnia mieszkanka Wrześni, kierująca peugeot straciła panowanie nad pojazdem - zjechała na pobocze, a następnie do rowu, gdzie auto dachowało.

W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie został ranny. Przeprowadzone przez policjantów wydziału ruchu drogowego badanie stanu trzeźwości wykazało, że 27-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Kierująca peugeot była trzeźwa. Sprawca odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

źródło: KPP w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane