środa, 19 września 2018 12:52

Tragiczne zdarzenie na drodze koło Witkowa

 
Tragiczne zdarzenie na drodze koło Witkowa źródło: OSP Witkowo

W środowy ranek na drodze prowadzącej z Wrześni do Witkowa doszło do wypadku samochodowego. Lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon kierującej pojazdem. 

Do zdarzenia doszło 19 września nad ranem. Około godziny 6:00, jeden z druhów OSP Witkowo, wracając z pracy do domu, na szosie prowadzącej z Wrześni do Witkowa, na wysokości wsi Królewiec zauważył samochód znajdujący się poza drogą. Jak wynika z ustaleń policji, kierująca prawdopodobnie zjechała z jezdni, uderzyła w drzewo, a następnie pojazd zatrzymał się w rowie.

Na miejsce zdarzenia zaalarmowano służby - przyjechały zadysponowane OSP Witkowo oraz JRG Września i JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce wypadku. Do czasu przybycia strażaków, na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego, który rozpoczął reanimację, jednak nie przyniosła ona rezultatu i lekarz stwierdził zgon kobiety. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora.

źródło: OSP Witkowo i KPP Gniezno

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane