czwartek, 20 września 2018 14:24

W sobotę bez samochodu, ale za darmo autobusem MPK

 
W sobotę bez samochodu, ale za darmo autobusem MPK archiwum redakcji

W najbliższą sobotę przypada międzynarodowy Dzień bez Samochodu - z tej okazji każdy, kto zostawi swój samochód w garażu i wybierze autobus, może jechać za darmo.

Wzorem lat poprzednich, w Dzień bez Samochodu, który to przypada w tym roku w sobotę 22 września, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zwraca się z propozycją pozostawienia swojego pojazdu w garażu lub na parkingu przed domem i skorzystania z komunikacji autobusowej.

Każdy kierowca, który tego dnia wybierze się w podróż autobusem MPK, może tego dokonać za darmo pod warunkiem posiadania przy sobie dowodu rejestracyjnego oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość, które to w razie takiej potrzeby zostaną okazane kontrolerom.

1 komentarz

  • Link do komentarza Kierowca czwartek, 20 września 2018 16:43 napisane przez Kierowca

    A co jeśli auto jest nie przerejestrowanie? Taki kierowca tez może jechać za darmo?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane