środa, 26 września 2018 21:13

Pożar na poddaszu kamienicy

 

W środowy wieczór gnieźnieńscy strażacy zostali wezwani do pożaru, jaki został zauważony na ostatnim piętrze kamienicy w centrum miasta.

Do zdarzenia doszło 26 września, chwilę po godzinie 20:30 w trzypiętrowej kamienicy przy ul. Czystej. Mieszkańcy budynku wyczuli dym, który wydobywał się z jednego z lokali na poddaszu.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy JRG Gniezno oraz drabinę mechaniczną. Po dostaniu się do wnętrza mieszkania, z którego wydobywał się dym, okazało się iż jego powodem jest przypalająca się potrawa. W środku lokalu znaleziono mężczyznę, który został ewakuowany na zewnątrz budynku przez strażaków, a następnie przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Akcję zakończono po około 20 minutach.

Na czas prowadzonych działań część lokatorów kamienicy opuściła budynek, a ruch na ulicy był zablokowany. Na miejscu była obecna także policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane