piątek, 28 września 2018 15:18

Okradli jubilera - kto rozpoznaje te osoby?

 
Okradli jubilera - kto rozpoznaje te osoby? kadr z nagrania

Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawców kradzieży w jednym ze sklepów w centrum miasta, do której doszło kilka tygodni temu. Każdy, kto ich rozpozna, proszony jest o kontakt.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży złotego łańcuszka. Do zdarzenia doszło 25 lipca br. w sklepie jubilerskim przy ul. Dąbrówki w Gnieźnie. Kamery monitoringu zarejestrowały osoby, które mają związek z tym zdarzeniem - kobietę i mężczyznę. 

Wszyscy, którzy osoby widoczne na nagraniu i zamieszczonych zdjęciach, proszeni są o kontakt z asp. Witoldem Krysińskim - policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2 lub pod całodobowym numerem telefonu 61 426-02-11 lub numerem alarmowym 997. Policja zapewnia anonimowość!

2 komentarzy

  • Link do komentarza Jam_Jest poniedziałek, 01 października 2018 12:42 napisane przez Jam_Jest

    Co zwykłe i w dodatku bezczelne złodziejstwo, ma wspólnego z klasyką ?
    Czy jak widzimy,że ktoś okrada kogoś , możemy uznać to za klasykę?

  • Link do komentarza Gosia piątek, 28 września 2018 21:08 napisane przez Gosia

    Klasyka można powiedzieć!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski