niedziela, 30 września 2018 13:53

Śmiertelne ugodzenie nożem

 
Śmiertelne ugodzenie nożem archiwum redakcji

W nocy z soboty na niedzielę w Mieleszynie doszło do tragedii - młody mężczyzna został ugodzony nożem i zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Na tę chwilę policja poinformowała, że w nocy z 29 na 30 września w Mieleszynie doszło do ugodzenia młodego mężczyzny nożem. Według naszych nieoficjalnych informacji, był on uczestnikiem zabawy w tamtejszej dyskotece. Jak przekazała asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP w Gnieźnie, poszkodowany 28-latek, mimo starań lekarzy, zmarł w niedzielę około 5 nad ranem na skutek odniesionych obrażeń.

Policja nie potwierdziła, czy do ugodzenia nożem doszło w lokalu czy poza nim. W tej sprawie gnieźnieńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i obecnie trwa ustalanie ich udziału w całym zdarzeniu. Zmarły 28-latek był mieszkańcem Wrześni. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie.

Zobacz więcej: Zabójstwo przed dyskoteką - są zarzuty

5 komentarzy

 • Link do komentarza bazyl poniedziałek, 01 października 2018 18:37 napisane przez bazyl

  kara śmierci .

 • Link do komentarza Anija poniedziałek, 01 października 2018 14:00 napisane przez Anija

  Nacpane chłopaki później myślą że są w GTA.

 • Link do komentarza Ona poniedziałek, 01 października 2018 09:43 napisane przez Ona

  Nikt normalny nie idzie na imprezę z nożem. Musiał być psychol.... Szkoda chłopaka, rodziny.

 • Link do komentarza Koryfeusz poniedziałek, 01 października 2018 09:34 napisane przez Koryfeusz

  To jest chore i prymitywne takie chodzenie z nożem na dyskotekę oraz szukanie zaczepek. Tu się skończyło tragedią. Tacy ludzie powinni mieć dożywotni zakaz wstępu na wszystkie imprezy, w tym domówki, bo są niebezpieczni dla otoczenia.

 • Link do komentarza Tomasz niedziela, 30 września 2018 18:04 napisane przez Tomasz

  Opamiętajcie się jak idziecie się bawić to się bawcie a nie szukając zaczepki dochodzi do tragedii czy teraz po otrzymaniu wyroku przywrócisz życie chłopakowi który miał rodzinę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski