piątek, 05 października 2018 08:16

Ograniczenie dostępu wody w kilku miejscowościach

 
Ograniczenie dostępu wody w kilku miejscowościach archiwum redakcji

PWiK informuje o konieczności przeprowadzenia prac konserwacyjnych SUW w Żydowie i związanej z tym możliwości ograniczenia dopływu wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że w godzinach nocnych z dnia 5 października na 6 października br., będą prowadzone prace konserwacyjne na Stacji Uzdatniania Wody w Żydowie. 

W związku z powyższym od godz. 23:30 do godz. 03:30 może nastąpić obniżone ciśnienie lub przerwa w dostawie wody do sieci wodociągowej w miejscowościach: Żydowo, Szczytniki Czerniejewskie, Kosowo, Cielimowo.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane