piątek, 05 października 2018 16:21

Przyznano stypendia dla najlepszych licealistów

 
Przyznano stypendia dla najlepszych licealistów fot. Rafał Wichniewicz

W nauce, sporcie, sztuce czy za udział w różnych inicjatywach z wykorzystaniem zdobytej wiedzy - najlepsi uczniowie gnieźnieńskich liceów odebrali dzisiaj stypendia naukowe przyznane przez Starostwo Powiatowe.

Grupa 43 uczniów ze wszystkich trzech liceów, funkcjonujących na terenie Gniezna, pojawiła się dzisiaj w auli III LO, gdzie wraz z rodzicami odebrali przygotowane dla nich symboliczne dyplomy uznania za ich osiągnięcia wraz z medalami.

Stypendia naukowe przyznawane były w praktycznie wszystkich przedmiotach nauczanych w liceach, ale pod uwagę brano także osiągnięcia sportowe, artystyczne, językowe oraz najwyższą średnią z każdej z trzech szkół. Gratyfikacje były wręczane były przez przedstawicieli Starostwa Powiatowego oraz dyrekcje liceów w których uczą się młodzi gnieźnianie. Przy okazji gratulowano także obecnym na miejscu rodzicom, którzy bez wątpienia mogą być dumni z osiągnięć swoich dzieci.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane