piątek, 05 października 2018 16:21

Przyznano stypendia dla najlepszych licealistów

 
Przyznano stypendia dla najlepszych licealistów fot. Rafał Wichniewicz

W nauce, sporcie, sztuce czy za udział w różnych inicjatywach z wykorzystaniem zdobytej wiedzy - najlepsi uczniowie gnieźnieńskich liceów odebrali dzisiaj stypendia naukowe przyznane przez Starostwo Powiatowe.

Grupa 43 uczniów ze wszystkich trzech liceów, funkcjonujących na terenie Gniezna, pojawiła się dzisiaj w auli III LO, gdzie wraz z rodzicami odebrali przygotowane dla nich symboliczne dyplomy uznania za ich osiągnięcia wraz z medalami.

Stypendia naukowe przyznawane były w praktycznie wszystkich przedmiotach nauczanych w liceach, ale pod uwagę brano także osiągnięcia sportowe, artystyczne, językowe oraz najwyższą średnią z każdej z trzech szkół. Gratyfikacje były wręczane były przez przedstawicieli Starostwa Powiatowego oraz dyrekcje liceów w których uczą się młodzi gnieźnianie. Przy okazji gratulowano także obecnym na miejscu rodzicom, którzy bez wątpienia mogą być dumni z osiągnięć swoich dzieci.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski