poniedziałek, 08 października 2018 11:15

Wypadek na ul. Wrzesińskiej

 

Do groźnego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki doszło na prostym odcinku drogi krajowej nr 15, na wysokości ul. Leszczynowej.

W poniedziałek 8 października około 10:20, jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ul. Wrzesińskiej samochód osobowy marki Mazda uderzył w tył poprzedzającej go ciężarówki marki Scania, wybijając tzw. belkę przeciwnajazdową. 

Na miejsce zdarzenia przyjechały zadysponowane zastępy JRG Gniezno oraz OSP Zdziechowa, z których ten drugi, z uwagi na pracę zastępów z Gniezna na pogorzelisku po nocnym pożarze Braciszewie, cały czas zabezpiecza rejon miasta. Przybyły zespół ratownictwa medycznego zadecydował o zabraniu jednej poszkodowanej osoby z samochodu osobowego na dalsze badania do szpitala - pozostali podróżni nie odnieśli żadnych obrażeń.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był przez kilka chwil zablokowany, a potem wprowadzono ruch wahadłowy. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza ABC poniedziałek, 08 października 2018 14:52 napisane przez ABC

    Przeglądanie smartfona?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane